رویال کنین - Royal Canin

نمایش 1–25 از 66 نتیجه

مجموعه غذایی رویال کنین سگ با مواد مغذی

این برند که بیش از 50 سال است که برای حیوانات خانگی غذا تولید می کند، اولویت خود را بر کیفیت و تغذیه سالم است. این شرکت که قصد دارد استانداردهای زندگی حیوانات خانگی را به سطوح بالاتری برساند، تولیدات ویژه ای را برای هر نژاد با فرمول های ویژه توسعه یافته تولید می کند.

محتویات انرژی آسان هضم و مورد نیاز روزانه از جمله نکاتی است که دوستداران حیوانات در خرید خود بیشترین توجه را دارند.

هر غذای تولید شده از نظر ساختاری مطابق با رشد استخوان و عضله دوستان حیوان خانگی شما تهیه می شود. واریته های خاص توسعه یافته برای نژادهای کوچک و بزرگ با توجه به تمام نیازهای آنها از نظر شکل و طعم تولید می شود.

همچنین می توانید از بین محصولات این برند برای سیستم گوارش سالم دوستان خود که در خانه و خیابان از آنها مراقبت می کنید، انتخاب کنید. تمام ویتامین ها، اسیدهای آمینه و پروتئین های مورد نیاز برای ایمنی قوی و سالم در محصولات این برند گرد هم آمده است.

این شرکت با تولید غذای باکیفیت و سالم از جنوب فرانسه تا سراسر جهان موفق به حمایت از روند توسعه دوستان حیوان خانگی شما می شود. این شرکت که جزو باکیفیت ترین غذاهای دنیاست، تولید خود را با دقت بالایی انجام می دهد. غذای سگ رویال کنین با توجه به ویژگی های مختلف برای تمامی نژادهای توله سگ و بالغ تولید می شود.

انواعی که از رشد حیوان خانگی شما حمایت می کنند و رشد سالم آن را تضمین می کنند دارای سویا و مواد حیوانی هستند. مشتقات گوشت مکمل شده با غلاتی مانند برنج و ذرت نقش تعیین کننده ای در تضمین مناسب بودن غذا برای سن و رشد هر سگ دارند.

غذای خشک رویال کنین با محتوای غنی از پروتئین مورد نیاز دوست شما، برای رفع نیازهای روزانه آنها کافی است. غذای مرطوب رویال کنین که علاوه بر تغذیه روزانه به آن می دهید، به شما این امکان را می دهد که با کنسرو و بسته بندی انتخابی، حیوان خانگی خود را خوشحال کنید.

انواع تولید شده مخصوص نژادهای مختلف سیستم گوارش و فلور روده را متعادل می کند. غذاهای غنی شده با EPA و DHA نیز به شکل گیری پوست سالم کمک می کنند. غذای سگ رویال کنین که ترکیبی از مواد مغذی مناسب برای بزرگسالان و توله سگ ها است، از شما در طول آموزش حیوان خانگی خود حمایت می کند.

محتوای انرژی بالای آن باعث افزایش ایمنی در برابر بیماری ها به همراه پروتئین و مواد معدنی مورد نیاز دوستان فعال شما می شود. شما می توانید با امتیاز Denapet تمامی واریته های تولید شده با توجه به نژاد، وزن، مرحله رشد و سن حیوان خانگی خود را با جزئیات بررسی کرده و انواع مناسب را خریداری کنید.

تنوع غذایی سگ رویال کنین برای هر سلیقه

این برند تضمین می کند که دوست شما با تمام مواد معدنی و مواد غذایی محافظ مورد نیاز در فاصله زمانی از توله سگ ها تا مرحله پیری سالم است. بسته بندی بسته به سن و نژاد حیوان خانگی شما متفاوت است. غذای سگ بره رویال کنین با نسبت پروتئین غنی خود برای حمایت از رشد مو و ماهیچه ایده آل است.

مخلوط گوشت بره که با مقدار مواد مغذی موجود در آن از رشد دوست شما حمایت می کند، به یک رژیم غذایی متعادل کمک می کند. گوشت بره به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد از رشد منظم آن پشتیبانی می کند.

غذای سگ ماهی قزل آلا رویال کنین که برای حیوان خانگی خود در خانه خریداری می کنید برای دوستداران ماهی ایده آل است. غذاهایی که ویتامین‌های مورد نیاز برای رژیم غذایی سالم‌تر و متعادل‌تر دوست شما را فراهم می‌کنند، به حفظ تعادل قد و وزن کمک می‌کنند.

مکمل های حیوانی مورد نیاز برای محافظت از عضلات قلب، در پیشگیری از مشکلاتی که ممکن است در سنین بعدی ایجاد شود بسیار موفق است. غذای گربه ماهی رویال کنین با استفاده از چسب هایی که از تشکیل تارتار روی دندان ها جلوگیری می کند، به حفظ سلامت پوست و ماهیچه ها کمک می کند.

ذرات آن که به طور خاص با توجه به ساختار دندان و استخوان هر حیوان تولید می شود، مصرف آسان آن را از نظر هضم تضمین می کند. بنابراین، دوست شما در زمان غذا خوردن تمایل بیشتری پیدا می کند. از روغن های طبیعی موجود در ماهی برای محافظت از سلامت قلب و کلیه سود می برد. با فراهم آوردن تکمیل رشد سیستم اسکلتی و عضلانی، علائم پیری را کاهش می دهد. غذاهایی که میزان دفع مدفوع را متعادل می کنند، از تشکیلاتی مانند بوی بد و اسهال جلوگیری می کنند.

مواد مغذی کاملاً باکیفیت این برند باعث می شود موهای آنها براق و پرپشت باشد. با کاهش ریزش و ظاهر بی‌جان، از رشد موی سالم حمایت می‌کند. مرغ خشک، غذای سگ مرغ رویال کنین که حاوی چربی های حیوانی، مواد معدنی و مواد مغذی مانند ذرت و سویا به مقدار کافی است، برای محافظت از سلامت دندان و پوست تولید شده است.

غذاهایی که بسته بندی های متفاوتی را با توجه به استفاده ارائه می دهند، باعث آرامش سیستم گوارشی می شوند. تمام غذاهایی که با توجه به روند رشد دوستتان و شرایط خاصی مانند ناباروری و بارداری خریداری می کنید، برای سالم تر و شادتر کردن آنها تولید می شوند.

کیفیت و محتوای غنی آن برای حمایت از انرژی روزانه آنها تقویت شده است. برای مادران باردار و شیرده، عناصر مختلفی از نظر مواد مغذی اضافه می شود که رژیم غذایی متعادلی را برای فرزندان فراهم می کند. غذای سگ بدون دانه رویال کنینکه حاوی غذاهای با شاخص گلیسمی بالا مانند برنج، ذرت و گندم نیست، از دوستان شما در برابر خطراتی مانند دیابت و چاقی محافظت می کند.

غذای سگ مرغ رویال کنین که حاوی مواد معدنی و مواد مغذی کافی مانند ذرت و سویا است، برای محافظت از سلامت دندان و پوست ساخته شده است. غذاهایی که بسته بندی های متفاوتی را با توجه به استفاده ارائه می دهند، باعث آرامش سیستم گوارشی می شوند.

تمام غذاهایی که با توجه به روند رشد دوستتان و شرایط خاصی مانند ناباروری و بارداری خریداری می کنید، برای سالم تر و شادتر کردن آنها تولید می شوند. کیفیت و محتوای غنی آن برای حمایت از انرژی روزانه آنها تقویت شده است. برای مادران باردار و شیرده، عناصر مختلفی از نظر مواد مغذی اضافه می شود که رژیم غذایی متعادلی را برای فرزندان فراهم می کند.

غذای سگ بدون دانه رویال کنین که حاوی غذاهای با شاخص گلیسمی بالا مانند برنج، ذرت و گندم نیست، از دوستان شما در برابر خطراتی مانند دیابت و چاقی محافظت می کند. غذای سگ مرغ رویال کنین که حاوی مواد معدنی و مواد مغذی کافی مانند ذرت و سویا است، برای محافظت از سلامت دندان و پوست ساخته شده است.

غذاهایی که بسته بندی های متفاوتی را با توجه به استفاده ارائه می دهند، باعث آرامش سیستم گوارشی می شوند. تمام غذاهایی که با توجه به روند رشد دوستتان و شرایط خاصی مانند ناباروری و بارداری خریداری می کنید، برای سالم تر و شادتر کردن آنها تولید می شوند.

کیفیت و محتوای غنی آن برای حمایت از انرژی روزانه آنها تقویت شده است. برای مادران باردار و شیرده، عناصر مختلفی از نظر مواد مغذی اضافه می شود که رژیم غذایی متعادلی را برای فرزندان فراهم می کند. غذای سگ بدون دانه رویال کنین که حاوی غذاهای با شاخص گلیسمی بالا مانند برنج، ذرت و گندم نیست، از دوستان شما در برابر خطراتی مانند دیابت و چاقی محافظت می کند.

غذاهای با ارزش کربوهیدرات پایین، علیرغم نسبت گوشت بالا، از مواد شیمیایی و نگهدارنده خالص می شوند. از آنجایی که آنها طبیعی هستند، عملکرد منظم دستگاه گوارش و اجابت مزاج را تضمین می کنند. در حیوانات خانگی، دانه اضافی به عنوان وزن و چربی جمع می شود. این وضعیت با افزایش سن مشکلات جدی سلامتی را به همراه دارد.

مواد تر و خشک تولید شده توسط این برند با تکنیک های خاص برای این شرایط، با هدف حمایت از رشد سالم حیوان خانگی شما است. محصولات این برند را که با فرمول های ویژه برای تمامی نژادها و سنین تهیه شده است می توانید با بررسی دقیق از دناپت خریداری کنید.

هنگام خرید محصولات برند که با دقت آماده شده اند تا تمام نیازهای دوست عزیز شما را که در خانه تغذیه می کنید برآورده کند، اولویت شما باید محتوا باشد. این برند با استفاده از مواد کاملا طبیعی و تمیز، هدف آن تضمین این است که حیوانات در هر سنی زندگی سالم و طولانی داشته باشند. غذای توله سگ رویال کنین حاوی مواد مناسب برای تغذیه بزرگسالان در آینده است.

غذاها با نیازهای ویژه ای که در طول دوره رشد رخ می دهند، تضمین می کنند که بدن آنها که به محیط های خارجی حساس است، بادوام هستند. غذاهای حاوی پروتئین و مکمل های ویتامین مناسب، آنها را به بزرگسالان قوی تر تبدیل می کند. نکته مهم این است که آنها در طول دوره سرخ کردن با غذاهای تمیز تغذیه شوند تا در آینده سالم و بادوام باشند.

غذای سگ نژاد کوچک رویال کنین گونه ای است که بر اساس مشخصات تولید می شود. مواد مغذی تولید شده به شکل دانه های مناسب برای ساختار فک و دندان نژادهای کوچک به آنها اجازه می دهد تا تعادل روزانه ویتامین و مواد معدنی را به معنای واقعی کلمه دریافت کنند.

فرمول های توسعه یافته مطابق با نیازهای نژادهای مختلف با توجه به سن و مرحله رشد آنها تعیین می شود. با انتخاب های انجام شده بر اساس محدوده وزن، آنها سالم تر و قوی تر هستند. نژادهای کوچک حساس تر هستند، بنابراین رژیم غذایی آنها نیاز به مراقبت ویژه دارد.

همچنین می‌توانید هنگام تهیه مکمل‌های غذایی برای موجوداتی که در خانه و خیابان از آنها مراقبت می‌کنید، از نظرات و توصیه‌های غذای سگ رویال کنین بهره‌مند شوید. این برند غذاهای باکیفیت و تمیز را با فناوری های بسیار پیشرفته پردازش می کند و آنها را برای استفاده آماده می کند.

فرمول هایی که به طور جداگانه برای تمام سنین و نژادها توسعه یافته اند نیز برای موقعیت هایی که نیاز به مراقبت ویژه دارند ترجیح داده می شوند. در نظرات بیان شده است که حیوانات تغذیه شده با مواد باکیفیت این برند رشد سالم تری را نشان می دهند.

غذای سگ Royal Canin Junior که برای حیوانات خانگی در حال انتقال از توله سگ به بزرگسال مناسب است، دارای گزینه های مرغ و بره است. شما می توانید با خرید محصولاتی که حاوی نیازهای او و غذاهایی است که دوست دارد، رشد دوست خود را تقویت کنید.

دوستان حیوان خانگی شما غذاهایی را که مخصوص همه جونیورها، نژادهای کوچک و بزرگ تهیه شده است، با گرسنگی بیشتری مصرف خواهند کرد. شما می توانید گزینه های مناسب برای حیوان خانگی خود را از Denapet خریداری کنید که همه گونه های برند تولید شده را تازه و تمیز ارائه می دهد.

گزینه های ضد حساسیت برای سگ هایی با معده های حساس

در مواردی که دستگاه گوارش حساس است، باید ارقام مخصوص تولید شده را ترجیح داد. این برند طیف گسترده ای از گزینه های متناسب با نیازهای همه سنین و نژادها را تولید می کند. می توانید برندی را با طیف محصولات با کیفیت انتخاب کنید تا دوستان مهمانی خود که اعضای خانواده هستند، مدت بیشتری با شما زندگی کنند.

غذای سگ ضد حساسیت رویال کنین با افزودن و افزودن مواد مغذی بر اساس عدم تحمل غذایی تولید می شود. انواعی که توزیع فعال اسیدهای چرب در معده را فراهم می کنند، همچنین هدفشان محافظت از سلامت پوست است. دوستان شما با غذاهای تولید شده برای به حداقل رساندن مشکلات روده، سیستم ایمنی سالم تر و قوی تری به دست می آورند.

محصولاتی که برای حمایت از توسعه سیستم اسکلتی عضلانی تقویت شده اند، با توجه به سن حیوان خانگی شما و غذاهایی که مشکل ساز هستند، ترجیح داده می شوند. غذای سگ Royal Canin Gastro Intestinal که برای موجوداتی با مشکلات گوارشی تولید شده است به جلوگیری از کاهش اشتها کمک می کند. محصولاتی که با افزودن مواد غذایی خوشمزه تر می شوند، به لطف مکمل انرژی بالا، وعده های غذایی را متعادل می کنند.

هضم و جذب مواد مغذی مورد استفاده همراه با پری بیوتیک ها برای فعال کردن سیستم روده تسریع می شود. رویال کنین که حاوی مضرات محصولات مصنوعی نیست، حاوی مواد غذایی حساسیت زا مانند گلوتن، گندم، سویا، شیر و صدف نیست. مواد مغذی ویژه ای که هم برای سلامت پوست و هم برای سلامت روده تولید می شوند، آنها را قوی تر می کنند.

با محصولاتی که حیوانات دارای مشکلات وزنی را تشویق به داشتن یک رژیم غذایی متعادل تر می کند، نسبت چربی کاهش می یابد و توده عضلانی افزایش می یابد. غذای سگ استارتر رویال کنین مناسب برای توله های تا 10 کیلوگرم و نژادهای کوچک 2 ماهه با ساختار دانه ای کوچک خود هضم آسانی را ایجاد می کند. خاصیت انرژی بخش بالای آن تاثیرات مثبتی در تقویت سیستم ایمنی دارد.

شما می توانید انواعی داشته باشید که در طول دوره از شیر گرفتن، حمایت بیشتری از پروتئین و سایر محصولات این برند را از طریق Denapet فراهم می کنند.

برای اینکه حیواناتی که در خانه زندگی می کنند رشد سالم تری داشته باشند، باید در یک دوره معین با دقت بیشتری تغذیه شوند. هم برای سلامتی آنها و هم برای راحتی شما، تغییراتی در رژیم غذایی ایجاد شده است. هر نژاد به خودی خود به مکمل های غذایی خاصی نیاز دارد.

غذای توله سگ نژاد بزرگ رویال کنین دارای آنتی اکسیدان های غنی از ویتامین E است. از پروبیوتیک ها و پروتئین هایی پشتیبانی می شود که سیستم گوارشی توله سگ ها را که سعی می کنند به دنیای بیرون و غذا عادت کنند، تنظیم می کنند. زمان هضم با ظرفیت بالا باعث افزایش انرژی توله سگ ها برای دوام بیشتر آنها می شود.

غذای سگ لابرادور رویال کنین که با پروتئین بالا و نسبت چربی کم خود متمایز است، سرشار از فیبر خام و خاکستر است. دانه ها و اندازه ها به طور خاص در غذاهای تولید شده با در نظر گرفتن مراحل رشد توله سگ ها و لابرادورهای بالغ تعیین می شوند. غذاهایی که به گونه‌ای مصرف می‌شوند تا مصرف بیش از حد را متعادل کنند، برای تامین نیازهای روزانه با ترکیب پروتئین و چربی مناسب هستند.

غذای سگ بالغ رویال کنین با طعم های طبیعی و به گونه ای تولید شده است که می تواند از ساختار ماهیچه ها و مفاصل حمایت کند. غذاهایی که با روغن های مختلف مغذی تر می شوند، حاوی تمام پروتئین های سازنده و ترمیم کننده هستند که حیوانات خانگی شما به آن نیاز دارند.

غذای دامپزشکی رویال کنین از نظر پزشکان متخصص دارای ترکیبات ایده آل برای حیوانات خانگی می باشد. پس از معاینه می توانید با توجه به توصیه های دامپزشک خود انتخاب های مناسبی برای گوارش، ایمنی، رشد پر و گروه سنی داشته باشید. این برند با مواد تمیزی که توسط همه دامپزشکان توصیه می شود، دارای فرمول هایی برای محافظت از سلامت حیوانات است.

با ارائه جایگزین های مختلف برای موجوداتی که نیاز به مراقبت ویژه دارند، این برند با کیفیت و تولید دقیق خود متمایز است. همچنین می توانید با بسته بندی انتخابی خود غذاهای تولید شده مطابق با نیاز حیوان خانگی خود را از Denapet خریداری کنید.

قیمت غذای سگ رویال کنین

این برند که بیش از 50 سال است غذاهای مناسب برای روح های ساکن در خانه تولید می کند، برای همه نژادها و گروه های سنی جذاب است. قیمت غذای سگ رویال کنین که با توجه به بسته بندی، محتوا و تولید برای نژادهای خاص متفاوت است، با توجه به بودجه شخصی انتخاب می شود.

برای توله ها و حیوانات بزرگ، مواد مختلف ترجیح داده می شود و غذاها به دو صورت خشک و مرطوب در دسترس هستند.

چوب‌ها و انتخاب‌های سنی که به عنوان جایزه داده می‌شوند اغلب در فرآیند آموزش استفاده می‌شوند. غذای سگ انتخابی رویال کنین که برای کسانی که معده و سیستم گوارشی حساسی دارند تولید شده است، برای مشکلات اضافه وزن موجوداتی که نیازهای مراقبت ویژه دارند ترجیح داده می شود.

انواع تولید شده با سطح بیرونی ترد و قسمت داخلی نرم برای دوستان شلوغ مناسب است.

ساختار نرم آن از تشکیل تارتار روی دندان ها جلوگیری می کند. فرمول ویژه آن با متعادل کردن سطح pH در ادرار به محافظت از کلیه ها کمک می کند. غذای سگ حساس رویال کنین که مخصوص موجوداتی با خارش بیش از حد روی پوست آنها تولید می شود، محافظت عالی در برابر عوامل تحریک کننده ایجاد می کند. غذاهای مکمل با اسیدهای چرب امگا 3 و 6 نیز با طعم خود جذاب می شوند. محصولات مناسب برای حیوانات در هر نژاد و سن به آنها اجازه می دهد زندگی راحت تری داشته باشند.

توله سگ رویال کنین، غذای سگ Cardiac، تولید شده برای حیوانات خانگی بین 1 تا 10 کیلو، ماجراجویی های رشد آنها را همراهی می کند.

دارای پشتیبانی قلبی و فسفر کم است که برای تنظیم عملکرد قلب و کلیه ایده آل است. برای عملکرد انقباضی قلب، مکملی از تار و ال کارنیتین ایجاد می کند. غذاهایی که با خنثی کردن رادیکال‌های آزاد بار روی قلب را کاهش می‌دهند، از انتخاب‌های ویژه این برند هستند.

محصولات این برند با داشتن تمامی امکانات مورد نیاز برای دوستان بزرگسال شما توسط Denapet به فروش می رسد. شما می توانید آن را با توجه به نیاز خود بررسی کنید. محصولات با ترکیبات مختلف برای نژادها و سنین مختلف با توجه به نیاز حیوان خانگی شما تعیین می شود.

شما می توانید غذاهایی با انواع خاص هم برای موجودات حساس و هم برای موجودات بالغ انتخاب کنید. انواع غذای سگ رویال کنین که هر کدام با بالاترین کیفیت و مراقبت تولید می شوند دارای مکمل های پروتئینی و معدنی هستند که با توجه به نیاز نژادهای کوچک و بزرگ متفاوت است. شما می توانید با توجه به سن، نژاد، رشد و حساسیت خاص موجوداتی که با شما در خانه زندگی می کنند، انتخاب کنید.

شما می توانید غذای سگ رویال کنین 2، 3، 4، 20 کیلوگرمی را انتخاب کنید که انتخاب های اقتصادی تری را برای تعداد زیادی از حیوانات ارائه می دهد.

شما می توانید با خرید نوع غذایی که حیوان خانگی شما دوست دارد در بسته بندی هایی که بر اساس تقاضا قابل تغییر است، فرصت های مصرف تازه ایجاد کنید. این مکمل ها در طیف گسترده ای از نوزادی تا پیری تولید می شوند و با انتخاب های سالم از مواد طبیعی برجسته می شوند.

شما می توانید با استفاده از مواد مختلف برای حیوانات مبتلا به دیابت و چاقی انتخاب کنید.

برای نوزادان تازه متولد شده، علاوه بر شیر مادر، گزینه های 10 کیلوگرمی بچه گربه رویال کنین موجود است. این محصولات که سیستم ایمنی توله سگ ها را متعادل می کند، به لطف پشتیبانی غنی از پروتئین، تمام نیازهای آنها را برآورده می کند.

آنتی اکسیدان های قوی موجود در آن برای سبک زندگی فعال مناسب است. سرشار از پروبیوتیک است که اثرات مثبتی بر کیفیت مدفوع دارد.

غذای سگ رویال کنین 15 کیلوگرمی که دارای ارزش غذایی ایده آل برای بزرگسالان از همه نژادها می باشد، از جمله جایگزین های اقتصادی و سالم می باشد. بسته بندی بزرگ 15 کیلویی آن برای ماندگاری طولانی شما کافی است.

هر یک از انواع این برند سیستم گوارشی را تنظیم می کند و تضمین می کند که مدفوع آنها بی بو و خشک است. غذاهای ترکیب شده با نسبت پروتئین و چربی مناسب، به تنهایی برای تامین انرژی مورد نیاز در طول روز کافی است.

شما می توانید با تفاوت Denapet به همه انواع برند که با عملکرد و مزایایی که برای رشد حیوانات ارائه می دهد، برسید و می توانید تنوعی را که دوستتان دوست دارد سفارش دهید.

غذای گربه رویال کنین

بهترین تغذیه بچه گربه ها برای یک زندگی سالم و لذت بخش بزرگسال اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل، دوستان پنجه‌دار ما باید از بدو تولد با مواد مغذی مورد نیازشان، با کیفیت تغذیه شوند. شیر مادر نقش مهمی در تغذیه بچه گربه دارد. شیر مادر که در تغذیه هر پستانداری بسیار ارزشمند است، برای گربه ها نیز باید در 4 تا 8 هفته اول مصرف شود. در برخی موارد، دوستان دوست داشتنی ما زود از مادرشان جدا می شوند و نمی توانند با شیر مادرشان تغذیه شوند. در این مرحله، توصیه می شود به بچه گربه ها با نسبت پروتئین و چربی با کیفیت بالا حاوی DHA که به طور طبیعی در شیر مادر یافت می شود، تغذیه کنید.

واریته های رویال کنین تمام مواد مغذی لازم را برای تغذیه دوستان پنجه دار ما از بدو تولد با هم ترکیب می کنند. این برند که همچنین فرمول های غذایی را برای نژادهایی با نیازهای غذایی خاص ارائه می دهد، آنچه را که برای هر گربه لازم است به مناسب ترین روش ارائه می دهد.

مجموعه غذایی رویال کنین بچه گربه

علاوه بر فرمول مخصوص تمام گربه های در حال رشد، انواع غذای بچه گربه رویال کانین دارای فرمول هایی است که مخصوص مادران و بچه گربه ها، توله سگ های مو کوتاه بریتانیایی و بچه گربه های ایرانی تهیه شده است. این فرمول ها که با در نظر گرفتن نیازهای تغذیه ای متفاوت گربه ها تهیه می شوند، برای یک رژیم غذایی سالم و متعادل ارزشمند هستند.

بچه گربه مو کوتاه رویال کنین بریتانیایی: فرمول تهیه شده برای نیازهای ویژه نژاد بریتیش شورتیر از رشد ماهیچه ها و استخوان ها پشتیبانی می کند. از آنجایی که این نژاد به ساختار عضلانی و استخوانی قوی نیاز دارد، تعادل مواد معدنی، پروتئین و ویتامین مخصوص تهیه شده اهمیت زیادی در رشد دارد.

غذای گربه رویال کنین پرشین بچه گربه: سلامت موی گربه های پرشین که با موهای بلندشان مشخص می شود باید از بدو تولد محافظت شود. کیفیت و تغذیه مناسب توله ها از نظر سلامت پر و پوست اهمیت زیادی دارد. تغذیه ویژه میزان ریزش مو را کاهش می دهد و در عین حال از گرفتگی گلوله های مو جلوگیری می کند.

Royal Canin Kitten 36: این غذا که برای همه بچه گربه های تا 12 ماه قابل استفاده است حاوی فیبرهایی با ضریب هضم بسیار بالا می باشد. به لطف نسبت ایده آل کلسیم برای حمایت از رشد اسکلتی، استفاده از پروتئین های انتخاب شده و محتوای مواد معدنی متعادل، گربه ها استخوان های قوی دارند.

Royal Canin Mother & BabyCat 34: غذای ارجح برای شروع فرآیند از شیر گرفتن بچه گربه ها از هفته چهارم پس از تولد دارای دانه های خاصی است. این فرمول به راحتی تا 4 ماه قابل استفاده است. این فرمول همچنین می تواند به عنوان غذای گربه باردار یا شیرده ترجیح داده شود. 34 درصد پروتئین و 25 درصد روغن موجود در غذا به گربه ها کمک می کند تا در اولین دوره زمانی که سریع ترین رشد را دارند کالری بالایی را که نیاز دارند دریافت کنند.

قیمت غذای بچه گربه رویال کنین

قیمت غذای Royal Canin Kitten ممکن است بسته به محتوا، بسته بندی و اینکه دقیقاً برای چه چیزی سفارشی شده اند متفاوت باشد. این برند که از کیفیت محتوای موجود در تغذیه بچه گربه آگاه است، طیف گسترده ای از محصولات را دارد که در این زمینه جذاب است. دناپت دات کام نمایندگی مجاز برند رویال کنین می باشد، پس تضمین می شود که هر غذایی که از سایت ما خریداری می کنید 100% اصل باشد. قبل از انتخاب ایده آل ترین غذا برای دوست پنجه خود، می توانید جزئیات محصول را بررسی کرده و نگاهی به نظرات کاربران بیاندازید.

اطلاعات بیشتر ...