رویال کنین سگ

در حال نمایش 24 نتیجه

غذای سگ رویال کنین

سگ ها برای زنده ماندن به غذای با کیفیت نیاز دارند. غذای خوشمزه و قابل اعتماد سگ رویال کنین نیازهای تغذیه ای حیوانات خانگی را برای داشتن یک زندگی سالم برآورده می کند. محصولات فروخته شده در دسته های مختلف اعم از مواد غذایی خشک، کنسرو شده و مرطوب دارای کیلوگرم های متفاوتی مانند ۱۵-۲۵، ۱۰-۱۴، ۱-۴.۹، ۴-۹.۹، ۰-۰.۹ هستند. هنگام انتخاب غذای سگ بالغ رویال کنین، می توانید نژاد و سن حیوان خانگی خود را در نظر بگیرید. به خصوص سگ های در حال رشد و بالغ ممکن است بخواهند به طور مکرر غذا مصرف کنند. با تنظیم برنامه غذایی روزانه آنها، می توانید غذای آنها را بر حسب وزن متناسب با این روال خریداری کنید. جایگزین های غذای توله سگ رویال کنین ظرفیت وزنی مشابهی دارند. می توانید به مدت طولانی از غذای توله سگی که خریداری می کنید استفاده کنید. انواع غذای سگ نژاد کوچک رویال کنین که به طور خاص برای نژادهای کوچک تولید می شوند، مخصوص حیوانات خانگی با انرژی بالا تولید می شوند. غذای سگ لابرادور رویال کنین، غنی از پروتئین، ویتامین ها، آهن، مس و ید است که به ویژه با توجه به سیستم گوارشی و ایمنی تولید شده است. انواع غذای سگ رویال کنین مینی حاوی مواد مختلفی مانند برنج، چربی حیوانی، آرد ذرت، تفاله چغندر، ذرت، روغن های گیاهی مانند روغن سویا، مواد معدنی و روغن ماهی است. غذای کنسرو سگ رویال کنین سیستم ایمنی حیوانات خانگی را تقویت می کند و از متعادل بودن سیستم روده آنها اطمینان می دهد. به لطف مواد غذایی سگ رویال کنین می توانید حیوانات خانگی خود را در برابر بیماری ها محافظت کنید .

غذای سگ رویال کنین با طعم های مختلف

غذاهای برند رویال کنین طعم های مختلفی دارند، این طعم ها در نتیجه ترکیبات محصولات به دست می آیند. به خصوص غذای توله سگ بره رویال کنین از جمله محصولاتی است که اغلب مورد پسند حیوانات خانگی قرار می گیرد. گوشت بره، سرشار از پروتئین، به رشد حیوانات خانگی کمک می کند. غذاهای مغذی به رفع راحت نیازهای غذایی روزانه کمک می کنند. گوشت مرغ را نیز می توان در کنار گوشت بره ترجیح داد. انواع غذای سگ مرغ رویال کنین با طعم و کیفیت خود متمایز است. مواد غنی و مفید از هضم و ایمنی سگ ها پشتیبانی می کند و در عین حال از سلامت پوست آنها نیز محافظت می کند. انواع غذای توله سگ رویال کنین 15 کیلویی می تواند از ریزش موهای آنها جلوگیری کرده و همچنین آنها را براق و سالم نشان دهد. به خصوص غذاهای حاوی ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها به همراه پروتئین نیز می توانند به تقویت سیستم عضلانی کمک کنند. بعد از 10 ماهگی می توانید با غذای سگ نژاد متوسط ​​رویال کنین به توله ها غذا بدهید. به لطف غذای سگ حساسیت زا رویال کنین، می توانید کیفیت مدفوع حیوانات خانگی خود را متعادل نگه دارید. طیف محصولات شامل طعم های مختلفی مانند ماهی سالمون، استیک، گوشت، گوشت گوساله، بدون غلات، جگر، بوقلمون و میوه، علاوه بر گوشت بره و مرغ است. مخصوصاً غذای سگ ماهی قزل آلا رویال کنین با تعادل کربوهیدرات و چربی از سلامت سلول های حیوانات خانگی محافظت می کند. این محصولات را می توان به راحتی در اختیار سگ هایی قرار داد که از مشکلات وزنی رنج می برند. علاوه بر این، غذای سگ ماهی رویال کنین را می توان برای داشتن یک سیستم اسکلتی قوی ترجیح داد.

مزایای انواع غذای سگ رویال کنین

خوشمزه‌ترین و با کیفیت‌ترین و ارزان‌ترین انواع غذای سگ رویال کنین فواید زیادی دارد. غذاهایی که مخصوص توله سگ ها یا حیوانات خانگی بالغ برای داشتن یک زندگی سالم تولید می شوند دارای مواد متعادلی هستند. به این ترتیب می توان بدون افزایش وزن و در عین حال محافظت از سیستم ایمنی، روال های تغذیه را ادامه داد. برخی از مزایای انواع غذای سگ رویال کنین به شرح زیر است:

  • سطح چربی و کربوهیدرات غذا متعادل است، بنابراین می توان وزن آنها را با هر بار مصرف حفظ کرد.
  • غذای سگ حساس رویال کنین دارای مقدار ایده آل فسفر است. فسفر برای رشد کلیه و عملکرد حیوانات خانگی بسیار مهم است.
  • انواع غذای مرطوب سگ رویال کنین حاوی مقدار زیادی کلسیم است. کلسیم برای استخوان، دندان و سیستم فک بسیار مهم است.
  • برخی از غذاها سرشار از پروتئین هستند. این محصولات می توانند به حیوانات خانگی کمک کنند تا ساختار ماهیچه ای قوی داشته باشند. می تواند از تشکیل دندان در حیوانات در حال رشد حمایت کند.
  • محتوای انواع غذای سگ ضد حساسیت رویال کنین بسیار غنی از اسیدهای آمینه است. بنابراین، سگ ها را می توان در برابر آلرژن ها مقاوم کرد.
  • غذای مرطوب سگ رویال کنین حاوی روغن ماهی بسیار غنی از EPA و DHA است. این ویژگی تضمین می کند که مو حیوانات خانگی نرم باقی می ماند.
  • محصولات به طور خاص برای نژادهای حیوانات خانگی تولید می شوند. تصاویر و نام نژادها بر روی بسته ها درج شده است. در هنگام خرید غذای سگ بره رویال کنین می توانید بسته ها را بررسی کنید. خرید یک محصول مناسب نژاد می تواند بهره مندی از مزایای آن را آسان تر کند.

قیمت غذای سگ رویال کنین

این محصولات با استانداردهای کیفیت بالای خود توجه بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی را به خود جلب می کنند. رویال کنین با انواع غذای سگ انتخابی برای همه نژادها و سنین جذاب است. تفکیک محصولات بر اساس سلیقه های مختلف و یا ترکیب طعم های مختلف نیز از جمله ویژگی های بارز آن است. همچنین می توان انواع غذای سگ رویال کنین بدون دانه را پیدا کرد که با بودجه هر صاحب حیوان خانگی سازگار باشد. قیمت غذای سگ رویال کنین ممکن است بسته به مقدار، سلیقه و مواد تشکیل دهنده متفاوت باشد. غذاهای حاوی گوشت بره، استیک و مرغ که سرشار از پروتئین هستند ممکن است گران باشند. با انتخاب غذای مناسب سگ سالمندان رویال کنین، حیوانات خانگی می توانند زندگی سالم و شادی داشته باشند. هنگام انتخاب، باید به سن و ویژگی های سگ خود و همچنین نژاد آن توجه کنید. برای توله سگ ها، غذای سگ بره رویال کنین می تواند حمایت کننده باشد. گوشت بره از رشد، استخوان و سیستم عضلانی آنها حمایت می کند. همچنین می تواند به آنها کمک کند تا مکانیسم دفاعی طبیعی داشته باشند. غذای سگ نژاد بزرگ رویال کنین می تواند ریزش مو را کاهش دهد، درخشندگی پوست آنها را افزایش دهد و مدفوع متعادل را تضمین کند. اگر حیوان خانگی خود را عقیم کرده اید، می توانید غذای سگ عقیم شده رویال کنین بخرید. مواد غذایی برای نژادهای کوچک و بزرگ معمولا حاوی مرغ است. علاوه بر این، غذای سگ استریل رویال کنین به گونه ای طراحی شده است که می توانند وزن خود را تا 15 کیلوگرم حفظ کنند. برای قیمت غذای سگ رویال کنین می توانید دناپت را بررسی کنید .

آیا کسانی که از غذای سگ رویال کنین استفاده می کنند راضی هستند؟

صاحبان حیوانات خانگی که از غذای لذیذ و سالم سگ رویال کنین از انواع 3 کیلوگرمی، 4 کیلوگرمی، 10 کیلوگرمی، 15 کیلوگرمی استفاده می کنند نظرات مثبت خود را بیان می کنند. محصولات وزن ایده آل حیوانات را حفظ می کنند و همچنین دارای دانه هایی هستند که به راحتی جویده می شوند. در بررسی غذای سگ رویال کنین، اندازه دانه ها نیز ذکر شده است. غذاها متناسب با ساختار فک نژادها تولید می شوند. کسانی که نمی‌دانند غذای سگ رویال کنین چگونه است، می‌توانند نظرات را مرور کنند.

چگونه غذای رویال کنین سگ را انتخاب کنیم؟

غذای سگ رویال کنین مخصوص سگ در انواع 2 کیلوگرمی به دو دسته خشک یا مرطوب تقسیم می شود. کیفیت و طعم هر کدام مشابه است، اما تفاوت بزرگ آنها در نسبت آب است. همانطور که از نام آنها پیداست، غذای مرطوب حاوی مقدار زیادی آب است. در محصولاتی مانند غذای بچه سگ رویال کنین، غذاهای خشک انرژی بیشتری را تامین می کنند. با این حال، محصولات مرطوب حواس چشایی و بویایی را نیز تحریک می کنند.

غذای رویال کنین سگ چگونه باید داده شود؟

پس از انتخاب غذای خشک سگ و کنسرو سگ این برند، می توانید برنامه غذایی روزانه خود را شروع کنید. غذای سگ رژیمی رویال کنین باید به حیوانات خانگی با مشکلات اضافه وزن داده شود. غذای سگ رویال کنین به دلیل اندازه و طعم آنها می تواند در زمان پاداش ترجیح داده شود. علاوه بر این، بخش ها ممکن است بین خشک و مرطوب متفاوت باشد، ارزان ترین انواع خشک غذای سگ رویال کنین باید 3.5 برابر کمتر از سن داده شود.

اطلاعات بیشتر ...