رویال کنین گربه

نمایش 1–25 از 28 نتیجه

غذای گربه رویال کنین

برای اینکه دوستان پنجه دار ما زندگی سالمی داشته باشند، ابتدا باید با غذای خشک گربه با کیفیت و صحیح تغذیه شوند. مجموعه غذای گربه رویال کنین فرمول های مختلفی را ارائه می دهد که تمام نیازهای آنها را برآورده می کند. به این ترتیب رشد گربه ها از بدو تولد به سالم ترین و موثرترین شکل حمایت می شود. این شیرخشک ها که پس از ترک شیردهی با خیالی آسوده قابل مصرف هستند، جزو پرطرفدارترین محصولات دنیا هستند. ما به عنوان Denapet.com همیشه برندهایی را به شما پیشنهاد می کنیم که به سلامت حیوانات خانگی ما اهمیت می دهند و همچنین استانداردهای سفارشی را در تولید ارائه می دهند. انواع غذای گربه رویال کانین با محصولاتی که نیازهای تغذیه ای دوستان پنجه دار ما را به روشی سالم برآورده می کند، در وب سایت ما موجود است.

درباره رویال کنین

برند رویال کانین که از سال 1968 به تولید مواد غذایی برای رفع نیازهای غذایی ویژه حیوانات خانگی مشغول بود، در سال 1972 به یک شرکت درخشان تبدیل شد و توسط گروه Guyomarc’h خریداری شد. حمایت مالی که پس از این خرید توسط این برند به دست آمد، اولین گام ها را برای تولید غذاهای مؤثرتر و باکیفیت تر برداشت. این شرکت مستقر در فرانسه شبکه فروش خود را با گسترش به جهان در سال 1974 گسترش داد. همانطور که مطالعات تحقیق و توسعه ادامه یافت، این برند که دیدگاه‌های نوآورانه‌تری را در غذاهای سفارشی‌شده با توجه به سن و وضعیت سلامت حیوانات خانگی نشان داد، شروع به ارائه فرمول‌های متفاوتی برای تغذیه نژاد و اندازه خاص کرد. این برند که کیبل هایی را طراحی می کند که حیوانات خانگی می توانند با توجه به ساختار فک و دندان خود راحت تر مصرف کنند، همچنین غذاهای آماده برای جلوگیری از مشکلات سلامتی که نژادها دارای استعداد ژنتیکی هستند را روانه بازار کرده است. این شرکت که هم سری های ویژه خرده فروشی و هم دامپزشکی و غذاهایی را تولید می کند که راه حل هایی برای مشکلات سلامتی دوستان پنجه ما ارائه می دهد، توانسته است در میان انتخاب اول بسیاری از دوستداران حیوانات قرار گیرد. این برند که به دلیل تمرکز بر دنیای سالم، افرادی که ارزش افزوده دارند و تغذیه با کیفیت مورد تحسین قرار می گیرد، همچنین با امکانات تولید سازگار با طبیعت و پروژه های مسئولیت اجتماعی خود توجه ها را به خود جلب می کند. این شرکت که هم سری های ویژه خرده فروشی و هم دامپزشکی و غذاهایی را تولید می کند که راه حل هایی برای مشکلات سلامتی دوستان پنجه ما ارائه می دهد، توانسته است در میان انتخاب اول بسیاری از دوستداران حیوانات قرار گیرد. این برند که به دلیل تمرکز بر دنیای سالم، افرادی که ارزش افزوده دارند و تغذیه با کیفیت مورد تحسین قرار می گیرد، همچنین با امکانات تولید سازگار با طبیعت و پروژه های مسئولیت اجتماعی خود توجه ها را به خود جلب می کند. این شرکت که هم سری های ویژه خرده فروشی و هم دامپزشکی و غذاهایی را تولید می کند که راه حل هایی برای مشکلات سلامتی دوستان پنجه ما ارائه می دهد، توانسته است در میان انتخاب اول بسیاری از دوستداران حیوانات قرار گیرد. این برند که به دلیل تمرکز بر دنیای سالم، افرادی که ارزش افزوده دارند و تغذیه با کیفیت مورد تحسین قرار می گیرد، همچنین با امکانات تولید سازگار با طبیعت و پروژه های مسئولیت اجتماعی خود توجه ها را به خود جلب می کند.

انواع غذای گربه رویال کنین

مجموعه غذای گربه رویال کنین با توجه به سن و نیازهای خاص موجود است. اساس طیف محصولات، که بر اساس تمایز نیازهای تغذیه ای در هر دوره شکل می گیرد، راحتی و سلامت گربه هایی است که باید تغذیه شوند. ویژگی های متفاوت انواع غذای خشک رویال کنین از اندازه دانه گرفته تا محتوای محصول، آنها را برای موقعیت های مختلف ایده آل می کند.

غذای بچه گربه رویال کنین

غذای بچه گربه حاوی پروتئین LIP، که قابلیت هضم 90 درصدی دارد، نه تنها از هضم غذا پشتیبانی می کند، بلکه از رشد بسیار سالم بچه گربه ها نیز حمایت می کند. این غذا که در دوره رشد بین 1 تا 12 ماه ترجیح داده می شود را می توان به راحتی با فرمول غذای مرطوب ارائه شده توسط همین برند برای توله سگ ها مخلوط کرد، به خصوص اگر گربه زیر 4 ماه در جویدن مشکل داشته باشد. به این ترتیب، کافی است در هنگام انجام تنظیمات قسمت، به طرح ارائه شده توسط برند توجه کنید. فرمول حاوی ویتامین D و کلسیم به نسبتی برای حمایت از رشد فرزندان، و غنی شده با فیبرهای خاص، الزامات رشد سالم را گرد هم می آورد.

غذای گربه بزرگسالان رویال کنین

اگرچه ممکن است طیف غذای گربه بالغ رویال کنین در نگاه اول بسیار زیاد به نظر برسد، فرمول هر گونه به طور ویژه برای ارائه راه حلی برای یک مشکل اساسی فرموله شده است. انواعی مانند Light 40 برای گربه هایی با تمایل به افزایش وزن، Exigent برای گربه هایی با کام انتخابی، Oral Care برای افرادی که دارای سلامت دهان و دندان هستند، Hair & Skin برای کسانی که موهایی دارند که نیاز به مراقبت بیشتری دارند، Sensible 33 برای کسانی که دستگاه گوارش حساس دارند. سیستم دوستان پنجه ما هستند با توجه به حساسیت آنها ارائه شده است.

غذای گربه رویال کنین

دو نوع غذا وجود دارد که این برند به عنوان غذای قدیمی گربه عرضه می کند. این فرمول ها که به 7+ و 12+ سال تقسیم می شوند، مخصوصاً برای کمک به پیشگیری از مشکلات سلامتی ناشی از اثرات پیری تهیه شده اند. اساسی ترین مشکلات سلامتی که در گربه ها به دلیل افزایش سن رخ می دهد در کلیه ها و مجاری ادراری رخ می دهد. علاوه بر این، مشکلات سلامت دهان و دندان بعد از 7 سالگی بیشتر دیده می شود. به همین دلیل، دوستان پنجه‌دار ما می‌توانند با فرمول‌هایی که برای محافظت از سلامت کلیه‌ها و پیشگیری از بیماری‌های سیستم ادراری تهیه شده‌اند، زندگی راحت‌تر و لذت‌بخش‌تری داشته باشند.

غذای گربه عقیم شده رویال کانین

پس از عمل عقیم سازی، ممکن است تغییراتی در عادات تغذیه حیوانات خانگی ایجاد شود. اثرات تغییر در عادات غذایی با فرمول ویژه ای که برای اطمینان از کنترل وزن و جلوگیری از رفتارهایی مانند تقاضای ثابت غذا ناشی از افزایش اشتها پس از عمل تهیه شده است، از نظر فیزیکی احساس نمی شود. توصیه می شود دوستان پنجه دار ما که تمایل به افزایش وزن دارند، برای کنترل این تمایلات و جلوگیری از مشکلاتی مانند چاقی، غذای گربه عقیم شده مصرف کنند.

غذای گربه سَبک رویال کنین

گربه هایی که مشکل وزن دارند قطعا باید با برنامه ریزی مناسب به وزن ایده آل خود برسند. به همین دلیل، باید غذاهایی با فرمولاسیون خاص که خاصیت چربی سوزی دارند و کاهش وزن را بدون از دست دادن عضله ممکن می سازند، ترجیح داد. از آنجایی که چاقی یک مشکل بسیار رایج در گربه ها است، کنترل وزن باید به طور منظم انجام شود و کوچکترین تغییر در نظر گرفته شود.

غذای مخصوص گربه نژاد رویال کنین

نژادهای خاصی از نظر ژنتیکی بیشتر مستعد مشکلات سلامتی خاص هستند. به همین دلیل، دوستان پنجه دار ما باید قبل از اینکه دچار مشکل سلامتی شوند، با تغذیه باکیفیت و سالم حمایت شوند. عوامل مختلفی مانند ساختار دندان، حساسیت معده، مراقبت از مو و سلامت پوست می تواند باعث ایجاد مشکلات خاص نژاد شود. فرمول های غذایی باکیفیت که با موفقیت نیازهای تغذیه ای نژادهای مختلف مانند سیامی، مو کوتاه بریتانیایی، پرشین یا اسپاینکس را برآورده می کند با دقت توسط این برند ارائه شده است. انواع غذای گربه نژاد خاص نیز بر اساس سن متفاوت است. به این ترتیب، هم نیازهای مرتبط با سن و هم استعداد ژنتیکی ناشی از نژاد خاص با موفقیت برآورده می شود.

کدام غذای رویال کنین را ترجیح دهیم؟

مهم است که در انتخاب غذا به نیازهای دوست پنجه دار خود توجه کنید. سن، مشکلات سلامتی یا نیازهای خاص اهمیت زیادی در انتخاب غذای مناسب دارند. بنابراین، اولویت باید همیشه نیازهای بهداشتی آنها باشد. پس از تعیین نیاز آنها، بهتر است با در نظر گرفتن جوانه های چشایی آنها انتخاب کنید. نباید فراموش کرد که تاثیر غذایی که با اشتها و لذت مصرف شود بسیار ارزشمندتر خواهد بود. با این حال، دوستان پنجه‌دار ما می‌توانند در مورد غذا گزینشی باشند و حتی اگر نخواهند غذای مورد نیاز خود را برای سلامتی خود مصرف کنند، می‌توان یک انتقال کنترل‌شده بین غذای قدیمی و جدید فراهم کرد.

قیمت غذای گربه رویال کنین

قیمت محصولات ارائه شده توسط رویال کنین با توجه به عوامل مختلف متفاوت است. تفاوت قیمت در بسته های با وزن های مختلف طبیعی است و بسته های بزرگ به صرفه ترند. فرمول های غذایی نیز در قیمت گذاری بسیار موثر هستند. ممکن است تفاوت قیمتی بین فرمول هایی که برای نیازهای تغذیه ای طراحی شده اند وجود داشته باشد. به عنوان Denapet.com، ما اطمینان می دهیم که هر غذای موجود در سایت ما در شرایط ایده آل نگهداری می شود. ما تضمین می‌کنیم که محصولاتی که از انبار ما خارج می‌شوند و شرایط نگهداری مواد غذایی را با بالاترین استانداردها برآورده می‌کنند، تازه و اصلی هستند و همیشه بهترین مواد را به دوستان خود ارائه می‌دهیم.

اطلاعات بیشتر ...