چیزهایی که باید از گربه خود در زمستان لذت ببرد

چیزهایی که باید از گربه خود در زمستان لذت ببرد

پت شاپ دناپت: چقدر به لذت دوستان گربه مان فکر می کنیم که در شب های طولانی زمستان ما را در خانه احساس تنهایی نمی کنند؟ پیژامه و دمپایی مان را پوشیدیم، آخرین قسمت فصل جدید سریالی را که می دیدیم یا فیلمی را که ندیده بودیم روشن کردیم و روی پرده رفتیم و دوست پشمالویمان کنارمان قرار گرفت، درست است؟ او با موی نرمش به گرمی به سمت ما آمد و شروع به خرخر کرد و عشق خود را به ما نشان داد. ما وقتی در خانه هستیم این لحظات زیبا و دلپذیر را با هم زندگی می کنیم، اما می توانیم کارهای زیادی انجام دهیم تا گربه خود را در زمانی که در خانه نیستیم مشغول نگه داریم.

می توان گفت که دوستان گربه سان ما زمانی که در خانه نیستیم برای مدت طولانی به خواب آرامی می افتند. زیرا گربه ها خواب آلودترین پستانداران هستند. آنها به طور متوسط ​​16 ساعت در روز می خوابند. از این منظر، یک گربه هفت ساله تنها دو سال از عمر خود را بیدار سپری کرده است.

بنابراین، آیا ما آماده‌ایم تا دوستان گربه‌مان را که به خواب علاقه دارند، در ماه‌های زمستان لذت ببرند؟ مثلاً گربه ما کجا می ماند؟ یا به خاطر اینکه جایی را مرتب نکرده ایم برای خودش یک منطقه تعیین می کند و آن را در کرک می گذارد؟ حیوان اگر مناطق خودمختار مناسبی را برای او تعیین نکرده باشیم، چه باید بکند؟

گربه ها عاشق مکان های گرم هستند

گربه ها همان طور که خواب را دوست دارند مکان های گرم را دوست دارند. در گذشته، اگر یک کوسن را جای گرم قرار می‌دادیم، همان‌جا جمع می‌شدند. در حال حاضر، برای آنها مناسب است که اقوام رادیاتورها و هسته های بخاری را ترجیح دهند. تخت های گربه ای که می توان روی همه رادیاتورها نصب کرد، زمینه خوبی را برای دوستان گربه ما فراهم می کند تا خوابی آرام داشته باشند، به خصوص در زمستان. مدل های تخت خواب قابل آویزان را می توانید در صفحه خرید تشک و تخت خواب گربه ببینید.

ما نباید فراموش کنیم که گربه های ما باید مناطق خود مختار داشته باشند، آنها به دلیل نوع خود به چنین مناطقی نیاز دارند.

ایجاد چند منطقه مختلف در گوشه های مختلف خانه برای لذت بردن از دوستان دوست داشتنی هیچ ضرری ندارد. به عنوان مثال، می توانید یکی از لانه های گربه با مدل ها و عملکردهای مختلف را که دوست پشمالوی شما دوست دارد، در یک طرف اتاق نشیمن قرار دهید.

منطقه ای که لانه های گربه را در آن قرار می دهید می تواند منطقه ای باشد که دائماً در آن زندگی می کند. اگر لانه جدید را در محلی که فکر می کنیم مناسب است قرار داده ایم، می توانیم از اسپری سنبل الطیب برای عادت کردن گربه به این خانه جدید کمک کنیم. بنابراین، به لطف رایحه دعوت کننده علف گربه، دوست پشمالوی ما به خانه جدید خود عادت خواهد کرد. اشکال مختلفی از علف گربه وجود دارد. برای رسیدن به محدوده محصولات و کسب اطلاعات کافی است به صفحه خرید لوازم نظافت و مراقبت از گربه مراجعه کنید.

هم سرگرمی و هم اوقات فراغت

لانه های گربه ما و دارای ویژگی زمین بازی و طراحی با اسکرچر و درخت گربه بر روی آن است، ویژگی های بسیاری را گرد هم می آورد و به گربه ما اجازه می دهد اوقات خوشی را سپری کند. شما می توانید لانه هایی را انتخاب کنید که گربه شما در خانه احساس می کند که انواع مختلفی مانند اسباب بازی، تخت خواب، مخمل خواب دار دارد.

سواری گربه روی گوسفند

گربه ها نمی توانند در برابر دیدن یک مکان نرم، راحت و گرم مقاومت کنند. به همین دلیل است که آنها بالای صندلی های ما و بین بالش ها را اشغال می کنند. اگر نمی‌خواهیم صندلی‌هایمان بین بالش‌ها قرار بگیرد، بهتر است یکی از تخت‌های گربه را انتخاب کنیم که همان راحتی و حتی کمی بیشتر را ارائه می‌دهد. تخت گربه ها در مواد و اندازه های مختلف موجود است. این تخت ها نه تنها از ریزش زیاد آنها جلوگیری می کند، بلکه خواب آرام آنها را در همان مکان تضمین می کند.

به یاد داشته باشید، گربه ای آرام و دلپذیر گربه ای است که کمترین دردسر را ایجاد کند.

امتیاز دهید
مهرزاد کوهزاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *