5 نکته که باید در مورد غذای جایزه بدانید

5 نکته که باید در مورد غذای جایزه بدانید

پت شاپ دناپت: اگرچه غذاهای پاداش محصولات ضروری در تغذیه گربه و سگ نیستند، طعم های متنوعی که ارائه می دهند، مزایای فرموله شدن برای نیازهای خاص و تأثیرات مثبت آنها بر رفتار غیرقابل انکار است.

غذاهای پاداش که لذیذترین روش تقویت رفتارهای مثبت دوستان ما هستند، در صورت انتخاب صحیح می توانند هم سالم و هم در روند آموزش بسیار مفید باشند.

در این مقاله می توانید اطلاعاتی در مورد 5 نکته در مورد خوراکی های گربه ها و سگ ها پیدا کنید. برای شما خواندنی دلپذیر آرزو می کنیم.

چقدر باید به غذا پاداش داد؟

غذاهای درمانی دارای خواص تغذیه ای متفاوتی هستند و بنابراین کالری متفاوتی دارند. دادن مکرر این غذاها فقط به این دلیل که دوستان ما آنها را دوست دارند یا خوشحال هستند، رویکرد درستی نخواهد بود. محاسبه کالری غذاهای پاداش اضافه شده به رژیم غذایی روزانه گربه ها و سگ ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

وقتی این محصولات که با ذائقه‌شان دوستان ما را مجذوب خود می‌کنند، به عنوان مکمل رژیم غذایی مصرف می‌شوند و این رفتار مرتباً نشان داده می‌شود، ممکن است افزایش وزن برای آنها اجتناب‌ناپذیر شود. به همین دلیل، پاسخ به این سوال که چقدر باید داده شود، سن دوست شما، نوع محصول، کالری است.

ممکن است مطابق با متغیرهایی مانند وضعیت سلامت عمومی، نیازها و سطح فعالیت دوست شما متفاوت باشد. بسیاری از خوراکی ها توصیه مصرف روزانه دارند.

چه زمانی غذای جایزه داده می شود؟

غذای خشک گربه

اساسی ترین کارکرد غذاهای پاداش، تقویت رفتارهای مثبت دوستانمان و تسهیل فرآیندهای آموزشی آنهاست. زمان دادن غذا برای سگ ها بیشتر از گربه ها است. سگ‌ها بیشتر از گربه‌ها مستعد آموزش هستند و این را در حین آموزش متوجه می‌شوند.

رفتار مثبت سگ ها در حین تمرین و رعایت دستورات داده شده برای دادن غذا مهمترین معیار است. می توان نه تنها در حین تمرین، بلکه زمانی که از حرکت ناخواسته در طول روز، پس از یک پیاده روی دلپذیر و بدون دردسر اجتناب می کنند، یا زمانی که درک می شود که در حال بهبود هستند به آنها پاداش داد.

“چگونه از غذای پاداش استفاده کنیم؟” وقتی سوال از دیدگاه گربه ها گرفته شود، پاسخ ها کمی پیچیده تر می شوند. اگرچه گربه ها موجوداتی مستقل و بدون مانع هستند، اما می توان گفت که می توان آنها را نیز آموزش داد.

هنگامی که آنها در حین گذراندن وقت با آنها با رفتارهای مناسب تمرین مواجه می شوند، هنگامی که در طول تمرین توالت رفتن با موفقیت حرکت می کنند یا بعد از یک جلسه بازی لذت بخش، می توان غذاهای جایزه داد. این محصولات را می توان برای تقویت رفتارهای مثبت و یا به عنوان مکمل های غذایی متناسب با محتوای خود استفاده کرد.

در مورد پاداش دادن به غذاهایی که از سلامت دندان‌ها حمایت می‌کنند، فرآیند گوارش را بهبود می‌بخشند و حاوی ویتامین هستند، نیازی نیست منتظر رفتار مثبت باشید.

این محصولات را می توان برای تقویت رفتارهای مثبت و یا به عنوان مکمل های غذایی متناسب با محتوای خود استفاده کرد.

در مورد پاداش دادن به غذاهایی که از سلامت دندان‌ها حمایت می‌کنند، فرآیند گوارش را بهبود می‌بخشند و حاوی ویتامین هستند، نیازی نیست منتظر رفتار مثبت باشید.

این محصولات را می توان برای تقویت رفتارهای مثبت و یا به عنوان مکمل های غذایی متناسب با محتوای خود استفاده کرد.

در مورد پاداش دادن به غذاهایی که از سلامت دندان‌ها حمایت می‌کنند، فرآیند گوارش را بهبود می‌بخشند و حاوی ویتامین هستند، نیازی نیست منتظر رفتار مثبت باشید.

شما می توانید انواع غذای گربه را در اینجا بیابید و با انتخاب های سالم و مغذی دوست خود را خوشحال کنید.

غذای جایزه چگونه داده می شود؟

ما به این سوال پاسخ دادیم که غذای ثواب کی و چقدر باید داده شود. حالا “غذای جایزه چگونه داده می شود؟” به سوال پاسخ خواهیم داد.

همچنین لازم به ذکر است که در انتخاب خوراکی ها، تعیین مقدار و تعیین زمان باید به نکات مهمی توجه کرد. هنگام دادن غذای جایزه، اندازه گیری را نباید از دست داد.

مقاومت در برابر این غذاها که مزه های متفاوتی با رژیم غذایی معمولی دارند، برای گربه ها و سگ ها بسیار سخت است و این امکان وجود دارد که برای آنها بیشتر التماس به نظر برسند.

وسوسه شدن توسط این ظاهرها می تواند در میان مدت و بلند مدت برای آنها بسیار ناخوشایند باشد. در حالی که پاداش دادن به غذا، نباید مستقیماً با محبت یا عشق مرتبط باشد.

مناطق زمانی جداگانه باید برای نشان دادن محبت در نظر گرفته شود و تنقلات خوشمزه نباید به عنوان ابزاری برای گذراندن وقت با دوستانمان استفاده شود.

در چند ماه غذای پاداش داده می شود؟

غذاهای پاداشی که برای گربه ها و سگ ها تولید می شوند، محصولاتی با ترکیبات مختلف و اشکال مختلف هستند. ممکن است گروه سنی، سطح سلامت و شدت فعالیتی که هر محصول به آن اشاره می‌کند یکسان نباشد.

در حالی که برخی از انواع غذای گربه را می توان از دوره بچه گربه داد، برخی ممکن است مطابق با تمام مراحل زندگی تولید شوند.

به طور کلی، گربه ها در 2 ماه اول تولد با شیر مادر تغذیه می شوند و سپس به کنسرو گربه و غذای خشک گربه روی می آورند. توصیه می شود قبل از دادن این محصولات به گربه ها تا 3 ماهگی صبر کنید.

همین کار را می توان برای سگ انجام داد. از دوران توله‌گی، سگ‌ها می‌توانند غذای پاداشی مصرف کنند که برای دوره رشدشان مناسب باشد. با این حال، همانطور که اشاره کردیم، این غذاها را می توان در اشکال مختلف یافت.

غذاهای جایزه چگونه انتخاب می شوند؟

افزایش آگاهی از سلامت حیوانات خانگی نسبت به سال های گذشته منجر به تولید خوراکی های منحصر به فرد شده است.

انتخاب از بین این محصولات که با تنوع نامحدودی هم برای گربه و هم برای سگ ارائه می شود، به ناچار دشوار شده است. برای انتخاب صحیح گربه ها و سگ هایی که زندگی خود را با آنها به اشتراک می گذارید، باید موارد زیر را در نظر بگیرید.

  • شما باید محتوای محصول را با جزئیات بررسی کنید و در مورد سهم تمام مواد مغذی موجود در محصول در سلامت دوستان تحقیق کنید. شما نباید محصولاتی را انتخاب کنید که از کیفیت آنها مطمئن نیستید. شما باید سعی کنید تا حد امکان به جایگزین های خالص روی بیاورید.
  • محتوای کالری و همچنین محتوای محصول متغیر مهمی است که هنگام انتخاب باید در نظر گرفته شود. درمان ها از نظر تغذیه ای ضروری نیستند، اما ارزش غذایی دارند. اگر محصولات پر کالری به طور مکرر داده شوند، مشکل اضافه وزن ممکن است رخ دهد. به همین دلیل، ایجاد تعادل در میزان تغذیه روزانه اهمیت دارد.
  • در هنگام انتخاب باید به نیازهای خاص دوستان توجه شود. ویژگی های محصولات بررسی شود و انتخاب متناسب با نیاز صورت گیرد.
  • هنگام انتخاب، باید سن، وزن، سلامت عمومی و سطح فعالیت دوست خود در طول روز را نیز در نظر بگیرید.

هنگام خرید یک میان وعده خوشمزه که دوستتان را خوشحال می کند، باید به تاریخ انقضای محصول نیز توجه کنید. مانند تمام محصولات غذایی، اگر تاریخ انقضا به پایان برسد، می تواند برای سلامتی خطرناک باشد.

امتیاز دهید
مهرزاد کوهزاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *