5 نژاد برتر گربه

حبشی (Abyssinian)

پت شاپ دناپت: گربه ها به طور کلی به خواب های تنبل و تنبلی بدنام هستند. در مقایسه با سگ ها، دوستان ما که سطح انرژی کمتری دارند و تمایلات بازی کمتری دارند، شخصیت مشابهی ندارند. در حالی که برخی نمی خواهند از دامان خارج شوند، برخی ممکن است با کوچکترین ابراز محبت از محیط فرار کنند. در حالی که برخی با کنجکاوی در حال تماشای مقصد مگس های پرنده هستند، برخی ممکن است هویت شکارچی خود را فاش کنند. در اصل نمی توان آنها را درک کرد یا اعمال آنها را معنا کرد.

وقتی صحبت از بازیگری به میان می‌آید، در مورد گربه‌ها همه چیز می‌تواند کمی آشفته شود. در حالی که برخی علاقه ای به بازی کردن ندارند، برخی ممکن است به چشمان اعضای خانواده خود نگاه کنند تا بتوانند بازی کنند. در حالی که گربه‌های بازیگوش را می‌توان در همه نژادها دید، گربه‌های بازیگوش در میان گربه‌های برخی نژادها بیشتر دیده می‌شوند. موضوع این مقاله دقیقاً همین است؛ “نژادهای گربه های بازیگوش چیست؟” بیایید به سوال، بیایید با هم به دنبال پاسخ باشیم.

حبشی (Abyssinian)

حبشی (Abyssinian)

مهم ترین ویژگی گربه های حبشی که به گربه های حبشی نیز معروف هستند و با ظاهر وحشی خود در نگاه اول باعث ناراحتی می شوند، این است که آنقدر بازیگوش هستند که باعث شگفتی افراد می شود. این گربه ها که با ساختار سر مثلثی و چشمان درشت خود زیبایی هیپنوتیزمی دارند، عملکردی را نشان می دهند که در کوهنوردی و پرش از ورزشکاران المپیک پیشی می گیرد. برخلاف ظاهر وحشی خود، آنها کاملاً با زندگی خانگی سازگار می شوند. اگرچه آنها به اعضای خانواده علاقه دارند، اما یک نفر را به عنوان مورد علاقه خود انتخاب می کنند. آنها توجه را دوست ندارند، اما نمی توانند به درخواست های بازی “نه” بگویند. این نژاد گربه که بسیار خلاق شناخته می شود، با هوش تیز خود می تواند هر جسمی را به اسباب بازی تبدیل کند، بنابراین باید مراقب وسایل باقی مانده در اطراف باشید.

برمه ای (Burmese)

برمه ای (Burmese)

اگرچه در لیست ما از آرام ترین گربه ها قرار دارد، بازیگری این نژاد افسانه ای است. آنها با اسباب‌بازی‌های گربه‌های تعاملی دیوانه می‌شوند، دوست دارند هر چیزی را بگیرند، و وقتی به اندازه کافی از بازی‌ها راضی هستند، می‌توانند برای پاداش دادن به اعضای خانواده‌شان زمانی را در دامان بگذرانند. گربه‌های برمه‌ای که به خاطر زیبایی بی‌نظیر، طبیعت ملایم و علاقه به بازی شناخته می‌شوند، به راحتی خوشحال می‌شوند. اگر بازی کنید، عشق آنها به شما بیشتر می شود. علاوه بر این، از آنجایی که آنها تمایل به افزایش وزن دارند، جلسات بازی را می توان برای رفع نیازهای ورزشی آنها افزایش داد تا آنها را در فرم نگه دارد.

مانچکین (Munchkin)

مانچکین (Munchkin)

مونچکین که در کشور ما چندان رایج نیست اما طبیعت ملایم و نازش را مجذوب خود می کند، جایگاه ویژه ای در بین نژادهای گربه های بازیکن دارد. این نژاد با پاهای کوتاه، چشمان کنجکاو و انرژی زیاد خود می تواند در تمام طول روز دوست شود و با دیگر گربه ها، سگ ها و مردم بسیار خوب است. هدف اصلی آنها گذراندن اوقات خوش و انجام بازی های زیاد برای گذراندن اوقات خوش است. برای او مشکلی نیست که با چه کسی، با چه کسی یا با مردم یا حیوانات بازی کند. او روی هدف تمرکز می کند و با انرژی بی پایان خود سرها را می چرخاند.

سیامی (Siamese)

سیامی (Siamese)

ویژگی های زیادی وجود دارد که گربه های سیامی را متمایز می کند. چشمان درشت و عمیق، خزهای باشکوه، رفتار دوستانه و پرحرفی آنها هر کسی را که با این موجود وقت می گذراند تحت تاثیر قرار می دهد. اعضای این نژاد که کاملاً خواستار شناخته می شوند، دوست دارند با اعضای خانواده خود وقت بگذرانند، با آنها گفتگو برقرار کنند، خستگی ناپذیر صحبت کنند و هر از گاهی اوقات با درخواست های بازی خود دچار مشکل می شوند. اگر نتوانند دوستی برای بازی پیدا کنند، اشکالی ندارد، گربه‌های سیامی در پیدا کردن بازی برای سرگرم کردنشان مشکلی ندارند. در بدترین حالت، آنها می توانند سعی کنند شیرها را باز کنند، در کابینت ها پنهان شوند، در مکان های غیرمنتظره کمین کنند و وسایل خانه را جلوی اعضای خانواده خود حمل کنند. از آنجایی که هوش آنها به اندازه خلاقیت آنها توسعه یافته است، هیچ محدودیتی برای کارهایی که می توانند انجام دهند وجود ندارد.

وان (Van cat)

وان (Van cat)

هر کس آنها را می بیند آنها را با زیبایی، هوش و مواضع شریفشان می ستاید. چشمان درشت در سایه های آبی، سبز و کهربایی؛ گربه‌های ون با خز سفیدشان که پنبه را حسادت می‌کند و موضع همیشه مطمئنشان همچنان نمادی هستند. این نژاد که از دوران توله‌گی با تمام اعضای خانواده روابط گرم برقرار می‌کند، همچنین عاشق بازی کردن است. با این حال، حرکات سخت، در آغوش گرفتن و بوسیدن در حین بازی برای آنها مناسب نیست. در حالی که آنها دوست دارند خودشان تصمیم بگیرند و بازی کنند، ممکن است با ذهنیت بازی “ساده” مخالفت کنند. وقتی گزینه ای وجود دارد که آنها را از نظر ذهنی و همچنین بازی های فیزیکی به چالش می کشد، آنها نمی توانند به اندازه کافی در مورد لذت خود صحبت کنند.

امتیاز دهید
مهدی آقا زیارتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *