بستر گربه چیست؟ چگونه استفاده کنیم؟

گربه قهوه ای در جای خاک گربه

پت شاپ دناپت: بستر گربه چیست؟ پاسخ سوال را نمی توان با یک حقیقت بیان کرد. با این حال، به طور کلی، محتوای خاک گربه می تواند بر اساس ترجیحات گربه ها و افرادی که با آنها زندگی می کنند تغییر کند، آنها محصولاتی هستند که به دوستان پنجه ما کمک می کنند فضای زندگی راحت در خانه داشته باشند و آنها را قادر می سازد تا با آنها ملاقات کنند. نیازهای توالت مطابق با غریزه آنها. آشنایی با این محصولات که زندگی گربه‌ها و صاحبان گربه‌ها را آسان‌تر می‌کنند، برای استفاده صحیح بسیار مهم است. انواع مختلف بستر گربه برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر دوستان پنجه دار ما و خودمان تولید می شود. اگرچه می توان بستر گربه را به دو دسته کلوخه ای و غیر کلوخه ای تقسیم کرد، اما این محصولات را می توان از خاک رس طبیعی، سیلیس، زباله های قابل بازیافت و حتی کاغذ تولید کرد. در پت شاپ دناپت از انواع مختلف برای مشاهده انواع خاک گربه می توانید اینجا کلیک کنید.

چگونه از بستر گربه استفاده کنیم؟

اگر استفاده از بستر گربه به درستی انجام شود، محصولی است که سطح زندگی گربه ها و صاحبان گربه را از نظر سلامت، بهداشت و راحتی بالا می برد. بیشتر گربه‌هایی که در خانه زندگی می‌کنند بیرون نمی‌روند، ترجیحات برآورده کردن نیازهای توالت گربه‌هایی که بیرون می‌روند ممکن است متفاوت باشد. گربه‌ها نیز مانند سگ‌ها عادت ندارند نیازهای توالت خود را در یک برنامه معمولی برآورده کنند. این در گربه ها متفاوت است، در حالی که سگ ها یک یا دو بار در روز در زمان های خاص توالت خود را درست می کنند. بنابراین استفاده از بستر گربه در خانه اهمیت دارد. چگونه از بستر گربه استفاده کنیم؟ قبل از دادن پاسخ سوال لازم به ذکر است که توالت مناسب گربه برای قرار دادن بستر گربه انتخاب شود. هر گربه ممکن است انتظارات متفاوتی از جعبه بستر داشته باشد. هنگام انتخاب جعبه زباله، لازم است نیازهای موجود در محل زندگی را نیز در نظر بگیرید. اگر نمی توان فضای خاصی برای قرار دادن توالت گربه ایجاد کرد، می توان توالت های بسته را برای راحتی بیشتر گربه و سایر موجودات ساکن در خانه ترجیح داد. در این مرحله، باید مراقب باشید که توالت به اندازه کافی پهن باشد تا گربه آزادانه در آن حرکت کند.

ریختن بستر گربه چقدر است؟

گربه در ظرف خاک گربه آبی

چگونه از بستر گربه استفاده کنیم؟ هنگام پاسخ به سوال، ابتدا باید میزان شنی که باید با توالت گربه صحبت شود مشخص شود. از آنجایی که اندازه هر جعبه خاک گربه متفاوت است، مقدار بستری که باید در آن ریخته شود نیز تغییر خواهد کرد. علاوه بر این، لازم است که ترجیحات گربه ها را در نظر بگیرید. اگر شن ها را از توالت گربه بیرون بیاندازد و بعد از اینکه سطح ماسه تا حد معینی پایین آمد، آن را رها کند، مقدار ماسه او را اذیت می کند. برخی از گربه ها دوست دارند زیاد خراشیده شوند، در حالی که برخی دیگر دوست ندارند خراشیده شوند. قیمت بستر گربه چقدر است؟ پاسخ به سوال ممکن است بسته به متغیرهای ذکر شده در بالا متفاوت باشد.

زباله گربه چقدر می رود؟

میزان استفاده از بستر گربه با توجه به نوع بستر متفاوت است. مدت زمان استفاده از بستر گربه بسته به تمیزی، تعداد گربه ها از بستر و تعداد دفعات استفاده گربه از توالت متفاوت است. انواع بستر گربه سیلیسی قابلیت جذب بالایی دارند، بنابراین ادرار را به دام می اندازند. هنگامی که قدرت جذب ماسه کاهش می یابد، توالت باید کاملاً خالی، تمیز و با ماسه جدید پر شود. شن های جمع شده در صورتی که به طور مرتب تمیز شوند می توانند برای مدت طولانی استفاده شوند. با کاهش سطح شن و ماسه در توالت، ماسه جدید باید اضافه شود. اگرچه می توان از این بسترها برای مدت طولانی استفاده کرد، اما مهم است که توالت گربه ماهی یک بار به طور کامل تخلیه و تمیز شود.

چه زمانی بستر گربه را عوض کنیم؟

پاسخ به سوال زمان تعویض بستر گربه با توجه به نوع بستر و نحوه استفاده متفاوت است. برای زمان تعویض شن و ماسه، توصیه می شود برای ماسه های بدون کلوخه یک بار در هفته و برای ماسه های کلوخه 1 در 30 روز توصیه شود. در صورت وجود بوی شدید در توالت و یا تجمع ادرار از کف توالت، ماسه باید کاملاً تخلیه شود، توالت فرنگی تمیز شود و ماسه جدید اضافه شود. استفاده از بستر گربه فرآیندی است که می تواند تغییر کند، مخصوصا رفتار هر گربه. به همین دلیل، مهم است که گربه ها را مشاهده کنید و با در نظر گرفتن نیازهای آنها تغییراتی در روند انجام دهید.

امتیاز دهید
مهرزاد کوهزاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *